Читальний зал під відкритим небом

ФОТО


"Хто, багато читає, той багато знає"

Людина , яка любить читати - щаслива людина. Вона має багато добрих і щирих друзів. Друзі ці – книги. Ми так часто користуємося книгою, що навіть не задумуємося – яке це диво.

Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Нерідко книга, прочитана в дитинстві, залишається в пам´яті на все життя. "Книга - мудрість поколінь минулих", "Хто, багато читає, той багато знає", "Книга - віконце, через яке весь світ видно","Книга мудру дасть пораду, книга розуму навчить" -такі вислови коротко характеризують значення книги.

Де ж їх узяти, різних і таких цікавих? Звичайно у бібліотеці. Школярі Ворончинської ЗОШ І-ІІІ ступенів залюбки проводять свій час у бібліотеці.

Діти зазначили, що книга– це добрий порадник, джерело багатьох добрих думок, справ, знань.

ФОТО


Читаємо влітку

В Ворончинській сільській бібліотеці пора літніх читань розпочалася літературними читаннями «Читаємо книги і вдень і вночі, будем найкращі ми читачі».

Юні книголюби розгадували головоломки по казках, один поперед другим давали відповіді на краєзнавчу вікторину. А скільки азарту, спритності, кмітливості проявили діти в іграх, розвагах, хороводах. Активні учасники заходу одержали призи-розмальовки.

Дорогі діти ! Попереду ціле літо, де на вас чекають нові подорожі з вірними друзями – книгами.

789 790 791 792


Конкурс знавців української мови

У день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, коли наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас, у бібліотеці відбувся конкурс знавців української мови.

З вступним словом до присутніх звернулася сільський бібліотекар Ганна Демчук, яка проінформувала, що корені українського слова проросли з найдавніших діалектів праслов’янських племен, рясними пагонами розвинулися в часи Давньоруської держави. Древнє слово квітами-перлами розцвітало у найдавніших пам’ятках культури Київської Русі, у полемічних творах, у красному письменстві різних часів.

Відомий український письменник XIX століття Панас Мирний писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування». У важкі часи на захист української мови виступали Тарас Шевченко, Леся Українка, Василь Стус, Василь Симоненко, Олександр Олесь, Микола Вороний, Ліна Костенко…

У конкурсній програмі учасники змагалися у трьох номінаціях: словник ерудита, хвилинка, народна мудрість. Найактивнішими та найерудованішими знавцями української мови виявилися Марійка Демчук та Тетяна Ковтонюк.

Учасники заходу використовували матеріали тематичної полички «Ти рідна мово, чиста як роса», організованої у бібліотеці та одностайні були у твердженні, що кожен народ відбудеться тоді, коли усвідомть себе у рідному слові.

456


Подарунки від «Європейського вектора»

Цими днями бібліотека-філія отримала книги від благодійного фонду «Європейський вектор».

74


Завжди живий Шевченко

За такою назвою пройшов літературний ранок у Ворончинській сільській бібліотеці-філії, учасниками якого стали учні 4-6 класів. Учні мали можливість поспілкуватися з місцевим поетом Віталієм Біланом, позмагатися на знання творів Т.Шевченка у книжковій вікторині та почитати поезію Тараса Григоровича.

132


Кiлькiсть переглядiв: 733