День бібліотек

Як чудово приходити на роботу і радіти зустрічі з моїми маленькими читачами. Сьогодні вони прийшли до бібліотеки, щоб привітати з днем бібліотек свого бібліотекаря Демчук Ганну Степанівну.

Без них я нічого не варта. Люблю своїх читачів і бажаю, щоб надалі були поруч. Разом з маленькими читай ликами ми відвідали місцевого поета Білана Віталія Миколайовича, який подарував книги для своєї читальні. Зав. бібліотекою подякувала за подаровані книги.

ФОТО


День вишиванки

Нам матусі із любов'ю
Вишиванки вишивали
Щоб ми їх одягали
Й Україну прославляли

Акція «Вишиванка, моя вишиванка» у бібліотеці-філії с.Ворончин відбулася. Яскраво одягнені у вишиванках діти випромінювали радість і задоволення від гарно вишитих оздоблених руками майстрів українські вишиванки.

/Files/images/voronchin/1.jpg


Читальний зал під відкритим небом

ФОТО


"Хто, багато читає, той багато знає"

Людина , яка любить читати - щаслива людина. Вона має багато добрих і щирих друзів. Друзі ці – книги. Ми так часто користуємося книгою, що навіть не задумуємося – яке це диво.

Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Нерідко книга, прочитана в дитинстві, залишається в пам´яті на все життя. "Книга - мудрість поколінь минулих", "Хто, багато читає, той багато знає", "Книга - віконце, через яке весь світ видно","Книга мудру дасть пораду, книга розуму навчить" -такі вислови коротко характеризують значення книги.

Де ж їх узяти, різних і таких цікавих? Звичайно у бібліотеці. Школярі Ворончинської ЗОШ І-ІІІ ступенів залюбки проводять свій час у бібліотеці.

Діти зазначили, що книга– це добрий порадник, джерело багатьох добрих думок, справ, знань.

ФОТО


Читаємо влітку

В Ворончинській сільській бібліотеці пора літніх читань розпочалася літературними читаннями «Читаємо книги і вдень і вночі, будем найкращі ми читачі».

Юні книголюби розгадували головоломки по казках, один поперед другим давали відповіді на краєзнавчу вікторину. А скільки азарту, спритності, кмітливості проявили діти в іграх, розвагах, хороводах. Активні учасники заходу одержали призи-розмальовки.

Дорогі діти ! Попереду ціле літо, де на вас чекають нові подорожі з вірними друзями – книгами.

789 790 791 792


Конкурс знавців української мови

У день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, коли наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас, у бібліотеці відбувся конкурс знавців української мови.

З вступним словом до присутніх звернулася сільський бібліотекар Ганна Демчук, яка проінформувала, що корені українського слова проросли з найдавніших діалектів праслов’янських племен, рясними пагонами розвинулися в часи Давньоруської держави. Древнє слово квітами-перлами розцвітало у найдавніших пам’ятках культури Київської Русі, у полемічних творах, у красному письменстві різних часів.

Відомий український письменник XIX століття Панас Мирний писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування». У важкі часи на захист української мови виступали Тарас Шевченко, Леся Українка, Василь Стус, Василь Симоненко, Олександр Олесь, Микола Вороний, Ліна Костенко…

У конкурсній програмі учасники змагалися у трьох номінаціях: словник ерудита, хвилинка, народна мудрість. Найактивнішими та найерудованішими знавцями української мови виявилися Марійка Демчук та Тетяна Ковтонюк.

Учасники заходу використовували матеріали тематичної полички «Ти рідна мово, чиста як роса», організованої у бібліотеці та одностайні були у твердженні, що кожен народ відбудеться тоді, коли усвідомть себе у рідному слові.

456


Подарунки від «Європейського вектора»

Цими днями бібліотека-філія отримала книги від благодійного фонду «Європейський вектор».

74


Завжди живий Шевченко

За такою назвою пройшов літературний ранок у Ворончинській сільській бібліотеці-філії, учасниками якого стали учні 4-6 класів. Учні мали можливість поспілкуватися з місцевим поетом Віталієм Біланом, позмагатися на знання творів Т.Шевченка у книжковій вікторині та почитати поезію Тараса Григоровича.

132


Кiлькiсть переглядiв: 942

Дата останньої зміни 26 Січня 2021

Фотогалерея