Facebook

"Невмирущий оберіг – українська хустка" - флешмоб до Всесвітнього дня української хустки

Одягнеш хустину і ти - справжня жінка,
Бо ти з України і ти - українка.
А наша хустина - жіноча прикраса
Із роду до роду, не втрачена часом…
(Т. Франчук-Шандрук)

7 грудня Всесвітній день української хустки.
Працівники Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Рожищенської міської ради запрошують усіх українок в незламній Україні та по всьому світу одягнути яскраву, барвисту, цікаву, красиву українську хустку - символ жіночої краси, оберіг нашого народу - і приєднатися до флешмобу «Невмирущий оберіг – українська хустка».
Вірш читає художник бібліотеки Ірина Сидорук

Невмирущий оберіг українська хустка!


НАВЧАННЯ. НАВЧАННЯ

У комунальному закладі "Публічна бібліотека" Рожищенської міської ради проведено творчу лабораторію для бібліотекарів громади «Бібліотека - храм людської думки». Майстер-клас "Символ віри в добро та перемогу» провела завідувачка бібліотекою-філією Тетяна Миколайчук. День був насичений творчістю та позитивом.

ФОТО


Презентація книги Л.Козярчука та С.Янішевського "Архів спогадів мешканців Волині а Холмщини"

Козярчук Леонід Леонідович народився 11 травня 1965 року у с.Єлизаветин, Рожищенського району. Із 15 років займався конструюванням недалеких літальних апаратів. Один із співзасновників МП «Комета» в м. Рожище (1993).

Пан Леонід також займається вивченням історії рідного краю. Автор завжди цікавився історією свого роду та рідного краю, черпав знання від батьків та з книг. Протягом багатьох років збирав архіви спогадів у старожилів. Рукописи та аудіо записи цих спогадів подаровані автором нашій бібліотеці.

Сьогодні відбулася презентація книги «Архів спогадів мешканців Волині та Холмщини» Леоніда Козярчука та Сергія Янішевського, яка нещодавно побачила світ, завдяки видавництву «Вежа-Друк», на жаль малим тиражем- всього 20 примірників.

До жвавого обговорення підключилися: Трофімчук Роман– краєзнавець, Гресь Віра– голова Рожищенського відділення «Холмщина», Назаркевич Роман– постіний читач нашої бібліотеки , Бачинська Ніна– голова обласного відділення «Холмщина», Супрун Лідія– жителька с. Єлизаветин, Люпа Валентин – пенсіонер, який знає все.

Щиро дякує Леоніду Леонідовичу за чудову зустріч!

ФОТО


Писанковий дивосвіт

В публічній бібліотеці відбувся майcтер-клас «Писанковий дивосвіт». Щиро вдячні місцевій майстрині Марії Поліщук за чудове навчання і незабутні емоції, та нашим учасникам за активність й гарний настрій.

ФОТО


Світ прекрасного

З нагоди ювілейної дати співачки відбулося чергове засідання літературно-мистецької вітальні «Світ прекрасного» Комунальний заклад «Публічна бібліотек» Рожищенської міської ради. Для студентів Рожищенського фахового коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, внутрішньо переміщених осіб, студентів Університету ІІІ віку та читачів бібліотеки був проведений літературно- музичний журнал «О, дивна квітко України, зів’яла ти на чужині».

Учасники заходу почули від ведучих цікаві факти з життєвого і творчого шляху видатної співачки, ознайомилися із тематичною викладкою літератури «Ясночола, красива, співуча», переглянули уривок інтерв’ю Квітки Цісик та інші відеоролики про неї, і, звичайно ж, прослухали і насолодилися записами українських пісень у її виконанні.

ФОТО


З Великодніми дзвонами до Перемоги

У Рожищенській громаді відбувся благодійний захід З Великодніми дзвонами до Перемоги. Працівники КЗ «Публічна бібліотека» Рожищенської міської ради та бібліотек-філій громади взяли активну участь у виставці – конкурсі писанки «Великоднє сяйво».

ФОТО


Кiлькiсть переглядiв: 17536