З 1.07.2018 року бібліотека відійшла до Копачівської об'єднаної територіальної громадиВиставка-інсталяція

Від очей і до печінки є в природі вітамінки

25 26


Я долю вишию на білім рушникові

Під такою назвою пройшло свято вишиванки у бібліотеці. У святковому дійстві взяли участь учні 8-9 класів. А ще у цей день в бібліотеці проходила акція «Одягни вишиванку», в ході якої до бібліотеки завітали старшокласниця Іванка Поліщук та землевпорядник Роман Черв’як.

ФОТО


Виставка-інсталяція
"Край творчих ідей"

ФОТО


Поетична мандрівка
Велика, щедра, прекрасна

Конкурс на кращих знавців прислів’я, приказок і загадок пройшов між командами «Вишиванка» та «Україночка» учнів 2-4 класів. Переможцем вийшла команда «Вишиванка». А учні середніх та старших класів декламували вірші про велич і красу української мови, відповідали на запитання вікторини – гри «Ерудит». В кінці всі мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою «Солов’їна українська рідна мова».

ФОТО


Гармонія Волинських муз у Лесенім таланті

Літературна година під такою назвою пройшла в учнів 5-7 класів. Вірші Лесі Українки декламували Яна Макарчук, Марія Ядчук, Віка Боярчук, Настя Каряк та інші, а вчителька української мови тетяна Пархомук розповіла цікаві факти з життя поетеси. На запитання вікторини «Як ми знаємо Лесю Українку» відповідали всі присутні. Книжкова виставка «сила духу, мужності, краси» представила твори Лесі Українки, книги про її життя і творчість.

ФОТО


Зимові фантазії

Креативну ялинку підготували учасники клубу за інтересами «Бджілки», що діє в бібліотеці с.Уляники, а його нова учасниця Юля Карабан учениця 1-го класу підготувала вітання користувачам бібліотеки яке озвучила при зустрічі.

ФОТО


Лялька – нитянка

Майже по всій території України колись були поширені ляльки із соломи, трави, очерету, льону, кукурудзи. Тепер відбувається відродження давніх традицій, і ляльки, зроблені власноруч, стають дедалі популярнішими.

Члени клубу за інтересами «Бджілки» виготовили ляльки – нитянки. Експерементували із фактурою ниток, із кольором, і з оформлення. Всі ляльки були неповторні, але самі цікаві вийшли в Ані Лебединської, Марійки Кузьмічук та Насті Карп’як.

576 577 578 580


Забавне цуценя

У дітей – зимові канікули, але члени клубу за інтересами «Бджілки» зібрались на чергове засідання. В наш колектив влилась ще одна «Бджілка» - першокласниця Юля Карабан. На цей раз ми шили м’яку іграшку – забавне цуценя. І тут діти проявили неабияку фантазію: Ніна Бачинська одягла на іграшку спідничку і жилетку, Наталка Карп’як – буси, Іванка Поліщук зав’язала бантики, а Богдан Цюпак – краватку. Тепер цуценят можна подарувати
молодшим братикам і сестричкам.

571 572 575 573


Прикрашаємо ялинку

Новий рік – саме улюблене свято дітвори. А якщо ялинка прикрашена власноруч – радості немає меж. Нещодавно члени клубу за інтересами «Бджілки» зібралися на черговий майстер-клас по виготовленню ялинкових прикрас. Самі активні учасники клубу: Поліщук Іванка, Цюпак Аліна, Антонюк Тамара, Карп’як Настя, Карп’як Наталка, Макарчук Яна, Кузьмічук Марія по завершенню майстер-класу прикрасили своїми витворами шкільну ялинку.

ФОТО


«Бджілки»

Клуб за інтересами «Бджілки» створений у бібліотеці в 2012 році.Його мета – організувати змістовне і цікаве дозвілля дітей, розвивати їх творчість та пізнавальний інтерес. Основна сфера роботи клубу – різноманітні майстер-класи, які проводить бібліотекар Людмила Соромотіна, людина творчо – обдарована і талановита.

Цікаві вироби з бісеру і полімерної глини, м’які іграшки, сувеніри з природних матеріалів, ляльки-мотанки і писанки, квілінг і подарункові композиції – це далеко не повний перелік робіт дітей, що майстерно доповнюють виставки і полички у бібліотеці.

А ще бібліотекар проводить творчі ігри і подорожі, виставки творчих робіт, конкурси, екскурсії на природу, що розвиває у дітей естетичні сприйняття навколишнього світу.

Найбільш активні члени клубу Іванка Поліщук, Оля Піскун, Ангеліна Семенюк, Аня Лебединська, Марійка Кузьмічук, Аліна Цюпак є першими помічниками бібліотекаря в організації роботи бібліотеки.

Вироби дітей неодноразово приймали участь і були відзначені в районних і обласних конкурсах творчих робіт. Завітайте у бібліотеку і ви в цьому переконайтесь.

201 202 203 204

200

Кiлькiсть переглядiв: 1014

Дата останньої зміни 26 Січня 2021

Фотогалерея