Різдвяний павук

З давніх-давен наші прадіди плели різдвяних павуків різних за розміром з соломи та очерету. На жаль, сьогодні їх не побачиш в оселях людей, тим більше, мало хто пам'ятає техніку їх виготовлення.

Павук "живе" один рік. За цей час він забирає з дому всю негативну енергію. А коли надходить час наступного Різдва, старого павука спалюють, щоб знищити увесь негатив.

У перші дні Нового року у бібліотеці села Тристень відбувся майстер-клас з плетіння Різдвяного павука з очерету, а провела його бібліотекар Ніна Пархомчук, яка власноруч підготувала ще і матеріали для його виготовлення. Присутні сплели павука, якого прикрасили гірляндами. Захопленню від роботи не було меж. Приходите у бібліотеку, знайомтесь, навчайтесь та долучайтесь до народних традицій.

ФОТО


Свято села
«Село, моє рідне село…»

Свято села відбулося у серпні в с.Тристень. У фойє клубу була розгорнута виставка майстринь-вишивальниць села та ретро-виставка «Старе фото розповідає». Милували очі старовинні і сучасні вишиті рушники та подушки, а на історичних уже фотографіях впізнавали своїх родичів діти. Жителі села і гості свята мали змогу оглянути виставки та залюбки фотографувалися біля них.

ФОТО


Вірні присязі

У Тристенській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась презентація книг Миколи Вавренчука "Вірні присязі" та "Нариси визвольної боротьби" за участі авторі.

ФОТО


Читайлики Тристенської бібліотеки-філії під час літніх читань
"Літо з книгою"

ФОТО


Книгу ми читаємо і відпочиваємо

На озері в селі Тристень Рожищенського району пройшли літературні читання під відкритим небом "Книгу ми читаємо і відпочиваємо", які провела бібліотекар Ніна Пархомчук з читайликами бібліотеки.

ФОТО


Свято села

На свято села, що днями проходило у селі Тристень, бібліотекар Ніна Пархомчук організувала цікаві виставки "Благословенна та держава, що має відданих синів", "Звешся величаво Україною земле правічна моя", виставку-інсталяцію "Хустка-оберіг родини" та квіткову композицію. А допомагали їй активні користувачі бібліотеки Катерина Трофімчук, Юлія Столярчук, Лідія Гурич та Тетяна Хомик.

ФОТО


Малюнки від щирих дитячих сердець читачів бібліотеки с.Тристень учасникам бойових дій на сході.
81 82 83 84 85 86 87
Кiлькiсть переглядiв: 1023

Дата останньої зміни 22 Січня 2021

Фотогалерея