Свято села

Цікаві виставки організувала бібліотекар Марія Михайлюк до свята села.

ФОТО


Бібліокафе:
«У світ краси, добра і мрій дитину веде книга»

У нашій бібліотеці наймолодші читачі, вихованці дитячого садочка «Казка» разом із своїми вихователями слухали розповіді про книги, знайомилися з оформленням бібліотеки, ділилися враженнями про свої перші книжечки, читали віршики, розгадували загадки про книги, ласували солодощами і пообіцяли бути частими гостями нашої бібліотеки.

ФОТО


Цікавий образ. Сучасний письменник.

Під такою назвою у Щуринській середній школі пройшов бібліотечний диліжанс по творах волинського письменника Василя Гея. Цікаві факти з життя письменника, декламування його творів захоплювало своїми талантом та неповторністю.

ФОТО


Коляда

Ой весела в нас зима
веселішої нема
грає срібними сніжками
лине дитячими голосами
з колядою нас вітають
щастя й миру нам бажають.

ФОТО


Новий рік

Ось така нарядна ялинка у нас. А прикраси для неї зробили читачі нашої сільської бібліотеки.

964


Вшанували берегинь

Віддати данину любові і захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі, за мудрими порадами - нашим мамам, бабусям - берегиням народу вдалося на святі «Хай зігрівають душу вам красою весни тендітні пелюстки», яке пройшло у дитячому садочку «Казка» села Щурин. На свято запросили шанованих жінок сіл Щурин, Тристень, Квітневе та всіх, хто працював у дитячому садочку у попередні роки.

Ведуча свята, чарівна Яна Коровіцька зверталася до Марії Дмитрівни Терещук, Антоніни Захарівни Малярчук, Тетяни Флорівни Вихровської, Софії Дементіївни Нечипорук, Євгенії Олександрівни Райхерт, Лариси Миколаївни Трофімчук, Ганни Макарівни Панасюк, Марії Петрівни Кусої, Ганни Сергіївни Клімчук з почуттям глибокої поваги, відзначивши, що вся трудова біографія цих людей пов’язана з рідним краєм, його людьми і сповна віддана їм. За компетентність, працелюбність, життєву мудрість і діловитість, які створили їм заслужений авторитет і повагу серед односельчан дякував жінкам сільський голова Василь Карп’юк.

Теплі слова побажань линули на адресу присутнім на святі Марії Іванівні Смолярчук та Світлані Іванівні Юхимчук, що виростили захисників миру для нашої країни.

А ще побажання, побажання, побажання… Вони линули від членів клубу «Журавонька», що діє при Щуринській бібліотеці – філії, від гурту «Весняночка» з Тристеня, завідуючої дитячим садочком «Казка» Валентини Коровіцької і чудові виступи малят дитячого садочка та їх музичного керівника Леоніда Коровіцького.

Завідуюча бібліотекою Марія Михайлюк підготувала виставку-композицію «Талановита, вродлива, розумна і завжди кохана, бо вона ЖІНКА» з якою могли познайомитися присутні.

ФОТО


А у нас цікаво!

Яку ж професію обрати? Яка краща? Такі питання зібрали членів гуртка «Калинонька» в бібліотеці. У цей день для них відкрився салон професій «Професій в світі є багато, ми вибираємо їх завзято», де вони познайомилися з професіями лікаря-стоматолога, бухгалтера, продавця, кухаря, вихователя, землевпорядника і звісно ж бібліотекаря. Захоплення перейшло в мрії про майбутні плани. А завершили все це гарними побажаннями та солодким столом.

ФОТО


Наша дума, наша пісня,не вмре, не поляже.

Такими словами розпочали літературно-музичну композицію у клубі с.Квітневе, присвячену дню народження Т.Г.Шевченка. Під супровід музичних творів на слова поета присутні переглянули виставку «Наш край історії скарбниця, тут б’ється серце Кобзаря», виставку художніх робіт великого генія. Мабуть найбільше всіх зацікавила виставка художніх робіт самих дітей по його творах «Світ Т.Г.Шевченка очима дітей».

ФОТО


Революція гідності. Ми пам’ятаємо…

З небесної сотні, та небесних тисяч Боги формують янгольські полки. Під такою назвою була презентована виставка про героїв Небесної Сотні та героїв АТО в Будинку культури с.Щурин. Біль і смуток, пам’ять та подяка зібрали молоде та старе покоління на годину – реквієм «Революція гідності. Ми пам’ятаємо…».

701


Новий рік у бібліотеці

З новорічними святами всіх «Журавонька» вітала і найкращі побажання бібліотека теж приймала.

Бо усіх оцих «журавок» вона в себе об’єднала і багато років поспіль людям радість дарувала.

ФОТО


Сільська бібліотека: нові підходи до організації краєзнавчої роботи

На базі бібліотеки-філії с.Щурин відбувся районний семінар-практикум для бібліотечних працівників «Краєзнавча робота бібліотеки: формула успіху».

З привітальним словом до учасників семінару звернувся Щуринський сільський голова Карп’юк Василь Віталійович, який звернув увагу присутніх на значну роль сільської бібліотеки у культурному розвитку місцевої громади, а також наголосив на важливості тісної співпраці бібліотеки з місцевою владою.

Завідувачка бібліотекою-філією с.Щурин Марія Михайлюк, ознайомивши учасників семінару з роботою бібліотеки з питань краєзнавства, запропонувала увазі присутніх літературно-музичну годину “Квітне у віках село моє рідне ” та презентувала виставку - панораму сільських умільців «Цвіте Волинський край красою твоїх рук», де зачне місце зайняла фото-документальна виставка «Рідна домівка, рідна земля - тут розцвітає доля моя» та вироби місцевих майстрів - Ніни Корнійчук, Ярослава Капустинського, художні роботи Богдани Максімової, перші творчі рядки членів дитячого літературного гуртка «Калинонька», створеного при сільській бібліотеці.

На протязі усього масового заходу гарний настрій глядачам дарували члени літературно-мистецького клубу за інтересами «Журавонька», який діє при бібліотеці та вихованці дитячого садочка «Казка».

ФОТО


«Журавонька»

Чергове засідання клубу за інтересами "Журавонька" відбулося у бібліотеці-філії села Щурин за темою "Ще на нашій Україні піснь гучна розляже".

У читальному залі бібліотеки відразу впадає в очі виставка «У звичаях, традиціях народу ти душу краю рідного пізнай». Відповідний антураж- вишивані сорочки учасниць клубу, серветки, пишний букет чорнобривців - одразу настроює на патріотичний лад. Народознавчий клуб «Журавка» діє у бібліотеці з 2014 року. Завідуюча бібліотекою Марія Михалюк об’єднала у ньому любителів та поціновувачів української пісні. Недарма девізом клубу є слова «Журавонька в небі висне, райдуга грає у плесах вод, доки живе наша пісня,доти живе і народ». Його учасники Ірина Пушкарчук, Валентина Коровицька, ,Тетяна Майструк, Наталія Куса, Оксана Стасюк , Алла Любчук, Людмила Босенко закохані у пісню, а ще мають талант до вишивки, кулінарії, вони-хороші мами, дружини і справжні патріоти своєї Землі.

263 264 265 266


Книга на природі

Ой як гарно на травичці,
Почитати Колі, Олі ну і Светці.
Старовинні закарлючки,
Полягали у рядочки
І малюнків тут нема –
Бо ця книжечка свята.
Цей Псалтир нам допоможе,
Дасть нам мудре, добре й гоже.

226


Бібліотечні меценати

Є свої меценати і у бібліотек, завдяки допомозі народного обранця С.В. Мартиняка Щуринська сільська бібліотека поновила свій інтер’єр новими, добротними столами та кріслами. Відвідавши нашу скарбницю книг Сергій Васильович пообіцяв всіляко посприяти і у комп’ютеризації бібліотеки.

225


Бібліотечний десант у сільській раді

З святом жінки всіх вітали,
Поздоровлення приймали.
А мужчини все читали –
Здається, все про жінку знали
Аж десант тут опустився
І секретами ділився.
Про секрети довголіття
Як минати всі страхіття
Як уміти все прощати
І жінок своїх кохати.

221

222 223 224


Новорічна казка у бібліотеці

Білі мухи налетіли
Все подвір’я стало біле.
Ми мерщій у той куточок,
Де збирають у гурточок.
Перетворим цей куточок –
В диво-казку для діточок!

218 219

220


Тихі зорі вічної пам'яті

За цією назвою бібліотекар –філії с.Щурин організувала та провела літературно-музичну годину для школярів.

Одні люблять твори Шевченка, інші цитують їх на догоду часу, треті-забули, коли відкривали та брали до рук заповітний «Кобзар». Та як раділо серце, коли школярі читали пророчі Шевченківські слова. За допомогою літературних та музичних творів ведучі провели всіх присутніх по сторінках великої спадщини Шевченка, запросили бажаючих долучитись до конкурсу малюнків та взяти участь у розгадуванні вікторини. На допомогу бібліотекар організувала книжкову виставку «Мій край-історії скарбниця, тут б’ється серце Кобзаря». Дивлячись на наших маленьких читачів можна з впевненістю сказати, що ми славних прадідів правнуки. Все ж таки не погані.

00 01 02 03


Конкурс читання дитячої поезії

«Поезія-це мова мого маленького серденька» провела Щуринська бібліотека –філія для читачів-дітей. Родзинкою конкурсу стала зустріч з маленьким місцевим поетом Богданом Клімчуком, який написав більше десяти віршів актуальної тематики; а разом з мамою Тетяною Іванівною, яка була запрошена на свято, підготували гімн села Щурин, який майстерно виконали для учасників зустрічі.

12 14


Я ходив сьогодні в ліс -
з лісу казочку приніс

«Я ХОДИВ СЬОГОДНІ В ЛІС- З ЛІСУ КАЗОЧКУ ПРИНІС» природничий калейдоскоп за цією назвою відбувся у Щуринській бібліотеці –філії для учнів пришкільного табору «Гарт».

08 09 10 11

Кiлькiсть переглядiв: 1348

Дата останньої зміни 22 Січня 2021

Фотогалерея