Село Кременець розміщене біля районного центру м.Рожище (за 3 км), на перехресті автодоріг Луцьк-Ковель та Рожище-Турійськ. Село утворилось від злиття (або зселення) в одне село кількох хуторів та розкиданих на полях одинакових хат. Один із хуторів носив назву Кременець, що походить від слова «кремінь» -, який є на окремих полях (так звані щебеневі грунти). Другий мав назву Французи. Назва пов’язана з французьким курганом, що був розташований на окраїні села (хутора), неподалік траси Луцьк-Ковель.

Розміщувалася бібліотека у приміщенні тодішнього «Будинку побуту». Окрім бібліотеки, яка була на першому поверсі, у будинку функціонували: перукарня, магазин, пошта, ФАП, ательє.

У 2011 році сільську раду було перенесено у приміщення, де розташовувалася бібліотека, а бібліотеку було перенесено на другий поверх у приміщення поруч, де знаходилось ательє.

В 2012 році завдяки програмі «Бібліоміст» - організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет, бібліотека отримала 2 сучасних комп’ютери, оснащені веб-камерами, навушниками з мікрофоном, сканером та принтером, ліцензоване програмне забезпечення Майкрософт, wi-fi router.

З 1956 року по 2012 рік на посаді бібліотекаря працювала Бісюк Ніна Власівна.

З 2013 року завідує бібліотекою Дендак Людмила Леонідівна.

З 2013 року в бібліотеці працює клуб за інтересами «Всезнайки» - добровільне, самостійне об’єднання дітей 3-8 класів на основі спільних інтересів.

Бібліотека веде свою сторінку в Інтернеті, де відображає свою роботу.

Кiлькiсть переглядiв: 613

Дата останньої зміни 30 Квітня 2020

Фотогалерея